ФЕСТИВАЛЬ АКЦІЙ в готелі “Промінада”

1. Цікава пропозиція блогерам від готелю «Промінада».
Якщо у Вас аудиторія від 10000 передплатників, і Ви готові поділитися з ними інформацією про цей готель, то Ви отримаєте знижку – 25% на проживання в готелі «Промінада» від вартості одного номера, періодом до 7 діб.

2. Акція «Компашка».
Якщо Ви приїжджаєте, в зимовий період, великою компанією в Одесу і бронюєте від 3-х номерів – Ви отримуєте знижку 20% на весь період проживання в готелі «Промінада».

3. Сертифікат на вечерю в ресторані або на проживання.
Ви можете придбати сертифікат на вечерю (на суму від 1000 грн.) В ресторані «Промінада» і подарувати його друзям, рідним і близьким.
Також Ви можете придбати сертифікат на проживання в готелі «Промінада» і подарувати його своїм близьким. Такий подарунок здивує і порадує кожного. УВАГА, при покупці сертифіката Ви отримуєте знижку – 20% на проживання. Погодьтеся, так дарувати подарунки на 20% приємніше! Купівля сертифікату здійснюється за 10 днів до заїзду.

4. «Вікторина» в готелі «Промінада».
Готель «Промінада» пропонує взяти участь у вікторині. При заселенні, у Вас буде можливість отримати знижку на проживання, в розмірі від 5% до 25%, якщо Ви правильно відповісте на кілька простих запитань від зірок і гостей, які у нас проживали. Чим більше правильних відповідей, тим більше Ваша знижка!

5. “Час кіно”
Готель «Промінада» подарує квитки в «Планету кіно» і 10% знижки на проживання гостям, які забронюють номер категорії люкс або покращений напівлюкс від двох діб проживання і більш. У таких номерах особливо приємно ділитися враженнями від переглянутого фільму.
Увага, акція час кіно діє за умови бронювання та оплати номерів, не менше ніж за 10 днів до заїзду (передоплата в розмірі: не менше 50% від всієї суми проживання).

image (16)

prominadaФЕСТИВАЛЬ АКЦІЙ в готелі “Промінада”